AKCESORIA  

Zamgławiacze termiczne, zamgławiacze ULV, opryskiwacze spalinowe są najczęściej wybierane do przeprowadzania dezynsekcji czy dezynfekcji pomieszczeń jak i terenów otwartych. Bardzo ważnym elementem podczas wykonywania oprysków, lub zamgławiania terenów czy pomieszczeń jest ochrona osobista. Znajdą tutaj Państwo kombinezony do oprysków, maseczki, maski, rękawice.

Jest 8 produktów.

Podkategorie

  • KOMBINEZONY I MASKI

    Odzież ochronna podczas pryskania powinna być zakładana przed przystąpieniem do pracy. Należy używać wyłącznie certyfikowanych środków ochrony indywidualnej – oznakowanych symbolem CE .

    Środki ochrony osobistej stosuje się podczas przygotowywania cieczy użytkowej:
    Kombinezon ochronny – stanowi podstawowy element ochrony indywidualnej. Pamiętaj o dobraniu kombinezonu w odpowiednim rozmiarze.
    Rękawice ochronne – używaj rękawic nitrylowych.
    Ochrona dróg oddechowych - maski ochronne (odpowiednie filtry).
    Nakrycie głowy.
    Obuwie ochronne – wykonane z gumy, winylu lub neoprenu. Nogawki kombinezonu ochronnego powinny być założone na buty.

  • ZAMGŁAWIACZE I...

    Zamgławiacze oraz opryskiwacze idealnie nadają się do urzytku profesjonalnego jak i indywidualnego, głównie pomocne są do tępienia komarów meszek czy kleszczy z naszych ogrodów. Zamgławiacze termiczne sprawdzą się w gospodarstwach rolnych, pieczarkarniach, kurnikach czy szklarniach. Obsługa ZAMGŁAWIACZY TERMICZNYCH jest bardzo prosta i małokosztowna w użytkowaniu.

    W trakcie wykonywania oprysków ważne jest, aby nie ominąć żadnego miejsca gdzie przebywają insekty. Oprysk na komary czy oprysk na muchy wykonujemy opryskiwaczem spalinowym (najlepsze działanie) lub opryskiwaczem ręcznym. Oprysk na karaluchy czy oprysk na pluskwy, jak i oprysk na rybika, trojszyka, czy oprysk na wołka zbożowego możemy wykonać także opryskiwaczem ręcznym bądź spalinowym w zależności od powierzchni wykonywanego oprysku.
    Drzewa, krzewy, trawy, budynki – wszystkie te obiekty muszą być dokładnie opryskane, aby odkomarzanie było skuteczne. Na terenie miasta, w parkach, w ogrodach i w zabudowaniach gospodarczych odkomarzanie wykonuje się za pomocą produktów biobójczych przeznaczonych do tępienia komarów.
    W celu wykonania odkomarzania, zewnętrzne ściany budynków, do których owady nalatują z daleka, opryskuje się do wysokości 2 m oraz krzewy, trawę i inną roślinność w odległości przynajmniej 20-30 m od zabudowań. Zabieg należy przeprowadzić dokładnie, aby została opryskana strona dolna liści, gdyż na niej chętnie przysiadają i odpoczywają komary. Tworzy się w ten sposób insektycydową barierę, tzw. pas ochronny, który zachowuje skuteczność owadobójczą nawet przez 2-6 tygodni w zależności od zastosowanego preparatu i warunków atmosferycznych panujących po zabiegu.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów