ZAMGŁAWIACZE I OPRYSKIWACZE 

Zamgławiacze oraz opryskiwacze idealnie nadają się do urzytku profesjonalnego jak i indywidualnego, głównie pomocne są do tępienia komarów meszek czy kleszczy z naszych ogrodów. Zamgławiacze termiczne sprawdzą się w gospodarstwach rolnych, pieczarkarniach, kurnikach czy szklarniach. Obsługa ZAMGŁAWIACZY TERMICZNYCH jest bardzo prosta i małokosztowna w użytkowaniu.

W trakcie wykonywania oprysków ważne jest, aby nie ominąć żadnego miejsca gdzie przebywają insekty. Oprysk na komary czy oprysk na muchy wykonujemy opryskiwaczem spalinowym (najlepsze działanie) lub opryskiwaczem ręcznym. Oprysk na karaluchy czy oprysk na pluskwy, jak i oprysk na rybika, trojszyka, czy oprysk na wołka zbożowego możemy wykonać także opryskiwaczem ręcznym bądź spalinowym w zależności od powierzchni wykonywanego oprysku.
Drzewa, krzewy, trawy, budynki – wszystkie te obiekty muszą być dokładnie opryskane, aby odkomarzanie było skuteczne. Na terenie miasta, w parkach, w ogrodach i w zabudowaniach gospodarczych odkomarzanie wykonuje się za pomocą produktów biobójczych przeznaczonych do tępienia komarów.
W celu wykonania odkomarzania, zewnętrzne ściany budynków, do których owady nalatują z daleka, opryskuje się do wysokości 2 m oraz krzewy, trawę i inną roślinność w odległości przynajmniej 20-30 m od zabudowań. Zabieg należy przeprowadzić dokładnie, aby została opryskana strona dolna liści, gdyż na niej chętnie przysiadają i odpoczywają komary. Tworzy się w ten sposób insektycydową barierę, tzw. pas ochronny, który zachowuje skuteczność owadobójczą nawet przez 2-6 tygodni w zależności od zastosowanego preparatu i warunków atmosferycznych panujących po zabiegu.

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów