Nowy Oprysk na MRÓWKI - CIPEX 10E 1L Zobacz większe

Oprysk na PRUSAKI KARALUCHY - CIPEX 10E 1L

Nowy produkt

CIPEX 10E - bardzo silny środek owadobójczy o silnym i natychmiastowym działaniu biobójczym do zwalczania karaluchów prusaków oraz innych owadów takich jak :pluskwy, rybiki, prusaki, mrówki, pluskwy a także środek do zwalczania much oraz komarów. Preparat do zwalczania owadów biegających, latających i pełzających.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

129,00 zł

Więcej informacji

CIPEX 10 E jest to preparat do zwalczania PPRUSAKÓW I KARALUCHÓW

Wykazuje długotrwałe działanie oraz natychmiastowy efekt biobójczy - używany przez profesjonalistów

Zwalcza również owady latające takie jak: osy, muchy, bąki, mkliki mączne, mole, szkodniki magazynowe (m.in. wołki zbożowe, rytle pospolite), chrząszcze oraz owadów biegających i pełzających, takich jak: pluskwy, mrówki, rybiki, pchły, kleszcze.

CIPEX 10 E może być stosowany wewnątrz pomieszczeń: w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach publicznych, zakładach przetwórstwa żywności (w domach, szkołach, żłobkach, przedszkolach, siłowniach, koszarach, kinach, teatrach, poczekalniach, stacjach i lotniskach, stołówkach, hotelach, restauracjach, szpitalach - w obszarach niezwiązanych z działalnością kliniczną, domach opieki i spokojnej starości, w wiatach, budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego - takich jak stodoły, stajnie, mleczarnie i w dojarniach) oraz na zewnątrz tych pomieszczeń: ściany zewnętrzne, fundamenty, tarasy, szczeliny okienne, podjazdy, chodniki, ścieżki, parkingi, przy pojemnikach na odpady.

Dawkowanie:

- Owady latające w pomieszczeniach wewnętrznych: przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na ścianach, podłogach, żaluzjach itp. Większa dawka wskazana jest do zwalczania much.

- Owady latające na zewnątrz: przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach, pod krzewami i żywopłotami itp.

- Owady biegające i pełzające w pomieszczeniach wewnętrznych: przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na podłodze, w kątach, zakamarkach, szczelinach, listwach przypodłogowych itp. Większa dawka wskazana jest do zwalczania karaluchów.

- Owady biegające i pełzające na zewnątrz: przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach, pod krzewami i żywopłotami itp.

Zastosowanie produktu:

- preparat na karaluchy
- preparat na prusaki
- preparat na pluskwy
- preparat na mrówki
- preparat na osy
- preparat na muchy
- preparat na komary
- preparat na szerszenie

15 innych produktów w tej samej kategorii: