Total Eco EC011 Zobacz większe

OPRYSK NA LARWY KOMARÓW - Total Eco EC011

EC011

Nowy produkt

ŚWIATOWA NOWOŚĆ, JEDYNY ŚRODEK EKOLOGICZNY ZWALCZAJĄCY LARWY KOMARÓW.

Total Eco to światowy przełom w walce z owadami. Total Eco jest unikalną cieczą do zwalczania komarów. Total Eco jest nietoksycznym związkiem chemicznym działającym na zasadzie tworzenia bardzo cienkiego filmu (błony) na powierzchni wody i przerywania cyklu życiowego komarów. 

Więcej szczegółów

1978 Przedmioty

149,00 zł

120,00 zł za 1L

Więcej informacji

ŚWIATOWA NOWOŚĆ!!! TOTAL ECO JEDYNY ŚRODEK EKOLOGICZNY!!!. Zwalcza larwy komarów. 

Wydajność:
DLA DUŻYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH – 1 litr/do 1000 m2
DLA MAŁYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH – 1 ml/1m2

ŚWIATOWA NOWOŚĆ!!! TOTAL ECO - JEDYNY ŚRODEK EKOLOGICZNY!!!
Total Eco to światowy przełom w walce z owadami. Total Eco jest unikalną cieczą do zwalczania komarów. Total Eco jest nietoksycznym związkiem chemicznym działającym na zasadzie tworzenia bardzo cienkiego filmu (błony) na powierzchni wody i przerywania cyklu życiowego komarów. Jest elastyczny wobec silnych wiatrów na otwartych wodach i nie gromadzi się na boku zbiorników wodnych. Produkt ma działanie czysto fizyczne i nie zawiera żadnych toksycznych substancji chemicznych dzięki czemu owady nie rozwijają oporności na środek. Total Eco rozkłada się w środowisku na nieszkodliwe krzemiany. Badania przeprowadzone przez wiele wiodących uczelni międzynarodowych wykazały, że preparat jest w 100% skuteczny w przerywaniu cyklu życiowego komarów.
Total Eco nie wymaga specjalistycznego sprzętu – dozowany jest bezpośrednio z opakowania!
Total Eco może być stosowany w jeziorach, stawach, oczkach wodnych, zbiornikach retencyjnych, stawach hodowlanych, wodzie stojącej w ściekach, rynnach, zbiornikach wodnych, starych oponach itp.

4 innych produktów w tej samej kategorii: