Total Plus EC025 Zobacz większe

OPRYSK NA MUCHÓWKĘ , NA LARWY MUCHÓWKI, PIECZARKARNIE - Total Plus EC025

Nowy produkt

Zwalcza szkodniki w pieczarkarniach. Total Plus to najlepszy produkt na rynku Stworzony w formie bardzo stężonego koncentratu do rozrabiania z wodą, przeznaczony do oprysku za pomocą typowych opryskiwaczy ręcznych pompowanych lub spalinowych oraz zamgławiaczy termicznych wytwarzających zimną (ULV) lub gorącą mgłę. 

Więcej szczegółów

3982 Przedmioty

75,00 zł

70,90 zł za 1 butelkę

Więcej informacji

Zwalcza szkodniki w pieczarkarniach

Wydajność:
wewnątrz pomieszczeń – 1 litr / do 1500 m2
na zewnątrz pomieszczeń - 1 litr / do 15000 m2

Total Plus to najlepszy produkt na rynku Stworzony w formie bardzo stężonego koncentratu do rozrabiania z wodą, przeznaczony do oprysku za pomocą typowych opryskiwaczy ręcznych pompowanych lub spalinowych oraz zamgławiaczy termicznych wytwarzających zimną (ULV) lub gorącą mgłę. 
Total Plus to niezwykle silny środek wykazujący natychmiastowy efekt biobójczy. 
Total Plus może być efektywnie stosowany wewnątrz pomieszczeń: w pieczarkarniach, fermach, chlewniach, mleczarniach, stajniach, hotelach, zakładach użyteczności publicznej, gospodarstwach domowych i rolnych, zakładach przetwórstwa żywności itp. oraz na zewnątrz pomieszczeń: tarasach, szczelinach okiennych, chodnikach, podjazdach, ogrodach, parkach, na trawnikach, zaroślach, ścianach zewnętrznych, fundamentach, zbiornikach na odpady itp.

4 innych produktów w tej samej kategorii: