Attack EC007 Zobacz większe

OPRYSK NA PLUSKWY - Attack EC007

Nowy produkt

Preparat na prusaki, pluskwy, pchły, karaczany jak i kleszcze.

Attack to wyjątkowo skuteczny koncentrat eliminujący szkodniki biegające oraz pełzające. Attack to najmocniejszy profesjonalny oprysk dostępny na rynku przeciw karaczanom, pluskwom, trojszykom, pchłom itp. w formie bardzo stężonego koncentratu .

Więcej szczegółów

3995 Przedmioty

79,90 zł

Więcej informacji

Oprysk na prusaki, pluskwy, pchły, karaczany, kleszcze itp.

Wydajność:
wewnątrz pomieszczeń – 1 litr / do 2000 m2
na zewnątrz pomieszczeń - 1 litr / do 20000 m2

Attack to niekwestionowany lider w usuwaniu uciążliwych robali.
Attack to wyjątkowo skuteczny koncentrat eliminujący szkodniki biegające oraz pełzające. Attack to najmocniejszy profesjonalny oprysk dostępny na rynku przeciw karaczanom, pluskwom, trojszykom, pchłom, kleszczom itp. w formie bardzo stężonego koncentratu .
Do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych (w tym w kuchniach), szpitalach (w obszarach, niezwiązanych z działalnością kliniczną), fabrykach, magazynach, hotelach, restauracjach, budynkach administracyjnych i publicznych, w pustych ładowniach statków, w wiatach, budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego ( takich jak stodoły, stajnie, mleczarnie i dojarniach).
Attack stosowany jest przy życiu opryskiwaczy ręcznych lub ciśnieniowych przy większych powierzchniach.

ABY UTRWALIĆ ZABIEG NALEZY DODAĆ UTRWALACZA W TAKIEJ SAMEJ ILOŚCI CO PREPARATU 100 ml na 10 L ROZTWORU - promocyjna cena!!! -  25,00 zł za litr lub 8,90 za 0,25 litra.

12 innych produktów w tej samej kategorii: