Bardzo skuteczna wabiąca pułapka na muchy + przynęta – REDTOP XXL NAJWIĘKSZA Zobacz większe

PUŁAPKA NA MUCHY + przynęta – REDTOP

REXXL

Nowy produkt

Największa Pułapka na muchy REDTOP 8,5 Lbardzo skutecznie wabi owady z całej okolicy. Co więcej, regularnie stosowana potrafi zmniejszyć ilość tych owadów w otoczeniu o blisko 1,5 mln sztuk w ciągu sezonu. Łapacz much zostały zaprojektowany w taki sposób, że muchy dostają bilet tylko w jedną stronę: mogą się do niej dostać, ale nie są w stanie już jej opuścić.

Więcej szczegółów

968 Przedmioty

51,00 zł

Więcej informacji

Opis produktu:

Pułapka na muchy REDTOP  bardzo skutecznie wabi owady z całej okolicy. Jedna pułapka jest w stanie pomieścić kilka tysięcy much. Co więcej, regularnie stosowana potrafi zmniejszyć ilość tych owadów w otoczeniu o blisko 1,5 mln sztuk w ciągu sezonu.

Łapacz much zostały zaprojektowany w taki sposób, że muchy dostają bilet tylko w jedną stronę: mogą się do niej dostać, ale nie są w stanie już jej opuścić.

FILM PRZEDSTAWIAJĄCY DZIAŁANIE PUŁAPKI RED TOP

KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ

 

Gdzie można stosować pułapkę na muchy?

Przeznaczona jest ona do stosowania tylko na zewnątrz budynków, gdyż w przeciwnym razie najpierw przyciągałaby muchy do środka pomieszczeń, a dopiero potem wabiła w pułapkę. Znakomicie sprawdza się tam, gdzie natrętne owady dają się we znaki, a więc m. in. w ogrodach, na tarasach, w altanach, w firmach produkcji spożywczej czy przy obejściach gospodarskich.

 

Jak przygotować pułapkę?

Pułapka jest łatwa w obsłudze: przynętę należy wsypać do torby i zalać letnią wodą, po czym całość zamieszać. Po 3-4 dniach produkt zaczyna zwabiać muchy.

Należy ją powiesić na wysokości głowy lub wyżej, najlepiej w miejscu bezpośredniego kontaktu z promieniami słonecznymi – wtedy przynęta działa intensywniej.

 

Czym muchy są wabione?

Specjalnie dobranymi atraktantami pochodzenia spożywczego. Produkt nie zawiera chemii ani substancji wabiących pożyteczne owady, takie jak pszczoły czy trzmiele.

Należy dodać, że zużyty worek wraz z zawartością jest utylizowany w sposób przyjazny dla środowiska.

Po wypełnieniu pułapki wylewa się zawartość i uzupełnia nową substancją wabiącą.

 

W skład zestawu wchodzą:

 

- pułapka wabiąca muchy REDTOP

- wabik na muchy (przynęta)

- instrukcja obsługi

 

 

Pułapka REDTOP posiadają atest PZH.

2 innych produktów w tej samej kategorii: