Nowy NANO SILVER AEROZOL DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI ZE SREBREM SANITIZER POJEMNOŚĆ 500 ML Zobacz większe

NANO SILVER AEROZOL DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI ZE SREBREM SANITIZER POJEMNOŚĆ 500 ML

Nowy produkt

 • Zabija bakterie, wirusy i grzyby. Już po kilku chwilach likwiduje 99,99% chorobotwórczych mikroorganizmów dzięki wytwarzanej powłoce antybakteryjnej. Do użytku profesjonalnego i domowego

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

95,00 zł

Więcej informacji

Nano Silve Sanitize aerosol do dezynfekcji powierzchni o pojemności 500 ml do zastosowań domowych i profesjonalnych. Przebadany pod względem dermatologicznym, spełnia wymagania testu zgodności ze skórą

 • Zabija bakterie, wirusy i grzyby. Już po kilku chwilach likwiduje 99,99% chorobotwórczych mikroorganizmów dzięki wytwarzanej powłoce antybakteryjnej. Do użytku profesjonalnego i domowego
 • Niezastąpiony w podróży, pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji. Ciesz się otoczeniem pozbawionym patogennych mikroorganizmów, zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych.
 • NANO SILVER aerosol SANITIZER posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym (nr 3844/09 z dnia 3.11.2009). Jest to kolejna gwarancja jakości i skuteczności preparatu.
 • W przeciwieństwie do innych preparatów zawierających srebro, produkty Nanoskala mają udokumentowane działanie potwierdzone przez niezależne jednostki badawcze.

Do czego można używać ?

 • dezynfekcja odzieży
 • dezynfekcja produktów sportowych
 • dezynfekcja różnego rodzaju powierzchni
 • dezynfekcja obuwia
 • dezynfekcja legowiska dla zwierząt
 • dezynfekcja mebli, dywanów, tkanin
 • dezynfekcja materacy
 • pomaga w usuwaniu grzybów i pleśni na ścianach
 • dezynfekcja urządzeń sanitarnych

UWAGA

Produkt nie nadaje się do dezynfekcji powierzchni, która ma kontakt z żywnością.

Sposób użycia

 • spryskać czystą i suchą powierzchnię równomiernie
 • pozostawić do wyschnięcia
 • powierzchnia jest zdezynfekowania i zdatna do użytku po odparowaniu preparatu
 • działanie wirusobójcze wykazuje w czasie 5 minut, bakteriobójcze w czasie 5 minut, grzybobójcze w czasie 15 minut po użyciu preparatu na powierzchni

Nanocząstki srebra są znane przede wszystkim ze swojego działania dezodoryzującego i bakteriobójczego. Ze względu na swoje mikroskopijne rozmiary, podczas użycia preparatu NANO SILVER aerosol SANITIZER, drobinki srebra wnikają w odkażaną powierzchnię, wszelkie szpary, dziury, pęknięcia oraz zarysowania i uniemożliwiają ponowne namnażanie się mikroorganizmów.  

Ta cecha produktu sprawia, że przewyższa on inne, krótko działające preparaty do dezynfekcji. Jeśli ponownie dojdzie do kontaktu drobnoustrojów z wcześniej odkażaną powierzchnią,  mikroorganizmy niczym niehamowane mogą ponownie się namnażać, tym bardziej, jeśli zabieg był wykonany niestarannie. W przypadku naszego produktu, srebro pozostaje na odkażanej powierzchni i działa długotrwale. 

Dzięki wygodnej postaci aerozolu preparat ten umożliwia łatwą i szybką aplikację na duże powierzchnie, a profesjonalna dysza rozpyłowa dba o równomierne i oszczędne krycie preparatem bez zacieków i kropelek.

Ogromną zaletą jest to, że preparat można aplikować trzymając puszkę pod każdym kątem (nawet do góry nogami!), a dysza nie będzie zatykać się, jak ma to miejsce w przypadku większości produktów aerozolowych. Dzięki tak zaawansowanemu technologicznie opakowaniu jesteśmy w stanie dotrzeć i zaaplikować preparat nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach.

Preparat NANO SILVER aerosol SANITIZER został rygorystycznie przebadany pod kątem skuteczności działania (bakterio, grzybo i wirusobójczego) oraz jego bezpieczeństwa stosowania. Właściwości produktu zostały udokumentowane niezależnymi badaniami.

Produkt otrzymał pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym nr 3844/09 z dn. 03.11.2009.

Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. Sprawozdanie nr DZ/21/11/15 LAB-TEST LABORATORIUM S.C. (30.11.2015).

Określenie działania metodą ilościową wg PN-EN 13697:2015-06. Na podstawie badań stwierdzono, że preparat wykazuje:

Działanie bakteriobójcze na powierzchniach wobec:

 • Pseudomonas aeruginosa ATCC 15442
 • Staphylococcus aureus ATCC 6538
 • Escherichia coli ATCC 10536
 • Enterococcus hirae ATCC 10541

Działanie grzybobójcze na powierzchniach wobec:

 • Candida albicans ATCC 10231
 • Aspergillus brasiliensis ATCC 16404

Badania własności przeciwdrobnoustrojowej. Sprawozdanie z badań mikrobiologicznych B- 45318/25173/15 Ita-Test (12.10.2015)

Badania przeprowadzone według normy ISO 22196:2011. Celem badania było ustalenie czy preparat NANO SILVER aerosol SANITIZER charakteryzuje się działaniem przeciwdrobnoustrojowym w stosunku do bakterii: Escherichia coli i Staphylococcus aureus bezpośrednio po nałożeniu preparatu oraz po 7 i 14 dniach.

Wnioski:
Aktywność przeciwdrobnoustrojowa (R) preparatu NANO SILVER aerosol SANITIZER wynosi:
dla Escherichia coli (ATCC 8739) w czasie 0 – 7,55
dla Escherichia coli (ATCC 8739) po 7 dniach – 7,65
dla Esclterichia coli (ATCC 8739) po 14 dniach – 7,54


dla Staphylococcus aureus (ATCC 6538) w czasie 0 – 5,18
d|a Staphylococcus aureus (ATCC 6538) po 7 dniach – 3,58
d|a Staphylococcus aureus (ATCC 6538) po 14 dniach – 5,82

Sprawozdanie z badań dermatologicznych testem kontaktowym półotwartym Nr B - 45318/10391/15/S" (9.10.2015).

Ocena u zdrowego, dorosłego ochotnika lokalnej tolerancji skórnej wyrobu poprzez jednokrotne nałożenie testu płatkowego i odczyt reakcji skóry po upływie 24, 48 i 72 godzin. Badania przeprowadzone są zgodnie z Procedurą Badawczą 07/DA ITA – TEST przez lekarza dermatologa.

Na podstawie wyników przeprowadzonych testów kontaktowych półotwartych stwierdza się, że badany pod względem dermatologicznym NANO SILVER aerosol SANITIZER spełnia wymagania testu zgodności ze skórą (Skin Compatibility Test).

Badania Zakładu Wirusologii PZH. Ocena wirusobójczego działania produktu NANO SILVER aerosol SANITIZER wobec mysiego norowirusa (30.11.2015).

Na podstawie przeprowadzonych badań stwierdzono, że badany środek dezynfekcyjny – Nano Silver Aerosol Sanitizer jako produkt gotowy do użycia inaktywuje mysiego norowirusa po czasie kontaktu 5 minut w warunkach czystych badania. Badanie środka dezynfekcyjnego Nano Silver Aerosol Sanitizer zostało wykonane metodą standardową, w której produkt gotowy do użycia w procedurze badania ulega rozcieńczeniu do końcowego stężenia 80% (przy tym rozcieńczeniu stężenie alkoholu etylowego w mieszaninie do badania wynosiło 640g/kg).

Na podstawie przeprowadzonych badań stwierdzono, ze badany środek dezynfekcyjny –Nano Silver Aerosol Sanitizer jako produkt gotowy do uzycia inaktywuje wirusa polio typ l po czasie kontaktu 5 minut w warunkach czystych badania. Badanie środka dezynfekcyjnego Nano Silver Aerosol Sanitizer zostało wykonane metodą zmodyfikowaną, w której produkt gotowy do użycia w procedurzę badania ulega rozcięńczeniu do końcowego stężenia 97% (przy tym rozcieńczeniu stężenie alkoholu etylowego w mieszaninie do badania wynosiło 776 g/kg)

Badania Zakładu Wirusologii PZH. Ocena wirusobójczego działania produktu NANO SILVER aerosol SANITIZER wobec wirusa adeno typ 5 (30.11.2015).

Na podstawie przeprowadzonych badań stwierdzono, że badany środek dezynfekcyjny Nano Silver Aerosol Sanitizer, jako produkt gotowy do uzycia inaktywuje wirusa adeno typu 5, po czasie kontaktu 5 minut, w warunkach czystych badania. Badanie środka dezynfekcyjnego Nano Silver Aerosol Sanitizer zostało wykonane metodą standardową, w której produkt gotowy do uzycia w procedurze badania ulega rozcieńczeniu do końcowego stęzenia 80% (przy tym rozcięńczęniu stężenie alkoholu etylowego w mieszaninie do badania wynosiło 640 g/kg)

E-EW-078-11/16 dot.: badanie aktywności wirusobójczej produktu Nano Silver Aerosol Sanitizer (20.07.2016).

Uzyskane wyniki badań wykazały, że środek dezynfekcyjny Nano Silver Aerosol Sanitizer, jako produkt gotowy do użycia, w warunkach czystych badania inaktywował wirusa polio typ 1, wirusa adeno typ 5 oraz mysiego norowirusa po 5 minutowym czasie kontaktu. Na podstawie wszystkich przeprowadzonych badań oraz zgodnie z wytycznymi normy PN-EN 14476:2013-12 można stwierdzić, że badany środek dezynfekcyjny Nano Silver Aerosol Sanitizer, jako produkt gotowy do użycia, po czasie kontaktu 5 minut posiada aktywność wirusobójczą. W tym wypadku mówimy o pełnej wirusobójczości, która obejmuje zarówno wirusy bezosłonkowe, jak i osłonkowe występujące w tzw. obszarze medycznym.

Forma produktu: Aerozol
Składniki aktywne: alkohol etylowy 800 g / kg, srebro 0,01 g / kg.
Termin ważności: 36 miesięcy od daty produkcji.
Numer partii: Data produkcji i numer partii na opakowaniu.
Zezwolenie na wprowadzenie do obrotu produktów biobójczych: 3844/09 z 3.11.2009.

6 innych produktów w tej samej kategorii: