PM15
Nowy produkt
Smakowite składniki tej mieszanki są wykrywane przez gryzonie z dużej odległości. Gryzonie giną bezstresowo, z powodu wewnętrznego krwotoku, długo po spożyciu i daleko od miejsca wyłożenia.
0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Smakowite składniki tej mieszanki są wykrywane przez gryzonie z dużej odległości. Gryzonie giną bezstresowo, z powodu wewnętrznego krwotoku, długo po spożyciu i daleko od miejsca wyłożenia. Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. 100% śmiertelność po pojedynczym spożyciu. By zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja niewykrywalna dla gryzoni.
Już w niewielkich dawkach Muribrom upośledza proces krzepnięcia krwi.
Działa na szczury śniade i wędrowne, myszy itp. w tym na gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę.
Bromadiolon jest w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki. Wywołuje wewnętrzny krwotok, ale zawsze pojawia się on późno, co nie przyciąga uwagi gryzoni.
ZAWIERA GORZKĄ SUBSTANCJĘ, KTÓRA ZAPOBIEGA PRZYPADKOWEMU POŁKNIĘCIU.
SPOSÓB UŻYCIA: Produkt jest gotowy do użycia. Muribrom należy wyłożyć w odpowiednich miejscach, zależnie od ilości gryzoni.
Trutki należy przeglądać i uzupełniać w razie potrzeby.
PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w oryginalnym opakowaniu. Należy upewnić się, że opakowanie ma właściwą nalepkę w odpowiednim miejscu.
DODATKOWE INFORMACJE: Przed użyciem należy dokładnie przeczytać ulotkę.
OBJAWY ZATRUCIA: ofiary zatrucia mogą wykazywać objawy nadmiernej utraty krwi.
PIERWSZA POMOC: usunąć ofiarę ze strefy skażonej. Niezwłocznie zdjąć skażone ubranie. Płukać oczy dużą ilością wody przez co najmniej 15 minut. Umyć skórę dużą ilością wody z mydłem. Nie szorować! Nie podawać niczego doustnie. Po połknięciu trutki, jeśli ofiara jest przytomna – wywołać wymioty. Zapewnić ofierze spokój. Obserwować temperaturę ciała i oddech. W razie konieczności zapewnić sztuczną wentylację. Jeśli ofiara zatrucia jest nieprzytomna, ułożyć na boku w pozycji bezpiecznej, z głową niżej niż reszta ciała i kolanami zgiętymi do 90o. Niezwłocznie zapewnić pomoc medyczną i o ile to możliwe, pokazać ulotkę lub pojemnik.
NIE ZOSTAWIAĆ OFIARY ZATRUCIA BEZ NADZORU
UWAGI DLA LEKARZA
W razie połknięcia preparatu przeprowadzić płukanie żołądka i zobojętnić treść, zależnie od stanu świadomości ofiary zatrucia. Podać wodny roztwór węgla aktywowanego i siarczanu sodu. Antidotum: witamina K1. Leczenie objawowe.
W PRZYPADKU ZATRUCIA SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z KRAJOWYM CENTRUM INFORMACJI O TRUCIZNACH I NIEBEZPIECZNYCH ZWIĄZKACH CHEMICZNYCH.