Nowy KOMAROPREN PBO OPRYSK NA KOMARY Zobacz większe

KOMAROPREN PBO OPRYSK NA KOMARY - KILLER

Nowy produkt

Preparat w formie koncentratu do rozcieńczania w wodzie. Przeznaczony do zwalczania dorosłych form komarów wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów, np. na terenach popowodziowych, w ogrodach, parkach metodą opryskiwania.

Substancja czynna:
Etofenproks - 100 g/ l
Butotlenek piperonylu/ PBO – 200 g/ l

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

30,00 zł

Więcej informacji

Komaropren BPO to insektycyd przeznaczony do wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów. Preparat przeznaczony jest do stosowania przez profesjonalistów. Środek ma za zadanie zwalczać dorosłe formy komarów. 

Substancja aktywna:

  • Etofenproks – 100 g/ l
  • Butotlenek piperonylu – 200 g/ 
  • pojemność - 50 ml


STOSOWANIE:

Dorosłe formy komarów.

Opryskiwanie:
1 % ciecz robocza (50 ml preparatu dokładnie wymieszać w 5 l wody).

Zamgławianie:
Sporządzić 4 l cieczy roboczej/ ha dokładnie mieszając: 1 l preparatu + 2 l wody + 1 l nośnika.

Opryskiwanie:

Należy stosować w miejscach zacienionych, spokojnych, zakamarkach oraz narożach ścian, altan, a także zarośla w ogrodzie i wokół ogrodzenia posesji. W taki sposób jest tworzona „barierę insektycydową”). Środek nanieść równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do odkomarzania.

UWAGA! Nie opryskiwać miejsc z pożytkami dla pszczół i roślinami uprawnymi przeznaczonymi do spożycia lub na pasze.

Zamgławianie:

Rekomenduje się wykonanie zabiegu metodą „gorącej mgły” z użyciem specjalistycznego sprzętu umożliwiającego wytworzenie kropli o wartości średniej średnicy objętościowej (VMD) od 5 do 25 μm. Produkt rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do odkomarzania.

Opryskiwanie powierzchni
Opryskiwać miejsca zacienione, spokojne, zakamarki i naroża ścian, altany, zarośla w ogrodzie i wokół ogrodzenia posesji (tworząc w ten sposób „barierę insektycydową”). Produkt nanieść równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do odkomarzania. Nie opryskiwać miejsc z pożytkami dla pszczół i roślinami uprawnymi przeznaczonymi do spożycia lub na pasze.

Zamgławianie powierzchni
Zaleca się wykonanie zabiegu metodą „gorącej mgły” z użyciem specjalistycznego sprzętu umożliwiającego wytworzenie kropli o wartości średniej średnicy objętościowej (VMD) od 5 do 25 μm. Produkt rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do odkomarzania.

Produkt biobójczy, należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

30 innych produktów w tej samej kategorii: