Indeks: EC006

OPRYSK NA KOMARY 1 L - NAJMOCNIEJSZY, MESZKI I KOMARY TYGRYSIE, MUCHY KOŃSKIE PERMEX EC006

(0)
PERMEX 22E 1L NA KOMARY, MUCHY I MUCHY KOŃSKIE Najskuteczniejszy w Polsce profesjonalny środek na komary i kleszcze. Stosuje się go również do zwalczania owadów takich jak: muchy, osy, karaczany, pluskwy, mrówki, pająki, . Zabija natychmiast i długo utrzymuje swoje działanie. Preparat ma postać cieczy o kolorze bursztynowym.
235,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: EC001

OPRYSK NA KOMARY, MUCHY i KLESZCZE 1L NAJLEPSZY WYBÓR SKUTECZNY CIPEXEN 1L

(0)
Profesjonalny oprysk - najlepszy na kleszcze ,komary brazylijskie, muchy - bardzo wydajny! ZWALCZA KOMARY TYGRYSIE !!! Wydajność: 1 litr / do 20000 m2 - powierzchni terenów, ogrodów Stosowanie: zalecane stężenie 0,5-1,0% (50-100 ml środka /10L wody) Okres prewencji: na zewnątrz - 60 min - po wykonaniu oprysku wewnątrz - niezbędny czas wentylacji...
199,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

ŚRODKI GRYZONIOBÓJCZE

ŚRODKI GRYZONIOBÓJCZE

Profesjonalne Trutki na Myszy i Szczury do Zwalczania Gryzoni!

Oferujemy profesjonalne środki do zwalczania gryzoni, takie jak trutki na myszy i szczury, które są idealne dla ogrodu, domu, gospodarstwa czy firmy. Nasze trutki na gryzonie, dostępne w naszym sklepie, to wysokiej jakości produkty, które skutecznie pomagają w walce z niechcianymi szkodnikami.

Nasza oferta obejmuje różne formy trutek: zatrute ziarno, kostki oraz pasty. Zatrute ziarno to idealny środek na myszy i szczury, natomiast kostki muribrom, dzięki swojej specjalnej strukturze, skutecznie przyciągają gryzonie do spożycia. Kostki są wyposażone w otwór, co umożliwia ich przyczepienie do stacji deratyzacyjnej.

W naszym sklepie znajdą Państwo również trutki na gryzonie w postaci pasty w saszetkach, które są szczególnie atrakcyjne dla gryzoni. Dla wilgotnych warunków, takich jak kanały, polecamy trutki w formie kostek woskowych, które są najbardziej trwałe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych środków gryzoniobójczych. Nasze produkty to gwarancja skutecznej walki z gryzoniami.

Śledź nas na Facebooku