ŚRODKI GRYZONIOBÓJCZE 

Profesjonalne trutki na myszy i szczury

Przedstawiamy Państwu profesjonalne środki do zwalczania gryzoni w ogrodzie, domu, gospodarstwie czy firmie. Trutka na myszy i trutka na szczury które oferujemy w naszym sklepie - to profesjonalne środki do zwalczania gryzoni. Trutka na myszy i trutka na szczury jak i na inne gryzonie występuje w postaci: zatrute ziarno - idealny środek na myszy i szczury, w postaci kostki - smakowitej trutki na myszy czy szczury. Kostka muribrom ma specjalną strukturę, zachęcającą gryzonie do jej spożycia. Jest z otworem co umożliwia jej przyczepienie do stacji deratyzacyjnej. Profesjonalne produkty do zwalczania gryzoni: myszy, nornic, szczurów. W naszym sklepie znajdą Państwo trutki na gryzonie w postaci kostki na myszy, szczury i nornice, pasty na myszy, szczury i nornice czy zatrute ziarno na nornice, myszy i szczury. Najbardziej zachęcające dla gryzoni są trutki w formie pasty w saszetkach. Najtrwalszą trutką idealną do użycia w wilgotnych warunkach takich jak np. kanały będą trutki w formie kostek woskowych. 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • TRUTKI NA MYSZY

  Profesjonalne trutki na gryzonie - trutki na myszy, trutki na szczury, trutki na krety.

  Woskowane kostki (trutki na szczury i myszy), odporne na działanie wody i pleśni umożliwiają stosowanie w warunkach wysokiej wilgotności, np. w pomieszczeniach produkcyjnych, kuchniach, wilgotnych piwnicach i w terenie otwartym. Jej szorstka powierzchnia sprawia, że dla gryzoni jest to idealny obiekt do gryzienia. Doświadczenia specjalistycznych ekip deratyzacyjnych potwierdziły wysoką skuteczność naszych preparatów. Kolejnym sposobem na pozbycie się myszy, kretów, szczurów z ogrodu czy gospodarstwa są pasty Muribrom. Pasta na myszy i szczury Muribrom jest profesjonalną trutką nie tylko dla ekip ddd. Jej smakowity smak i miękkość sprawia, iż żaden szczur czy mysza nie przejdą koło niej obojętnie. Teraz trutka na myszy i szczury w specjalnej cenie. Kolejnym sprawdzonym sposobem na gryzonie to trutka zatrute ziarno - sprawdzona od lat przez najlepszych specjalistów. wyeliminuje wszelkie gryzonie. Stosowana jest: na myszy, na szczury i inne gryzonie. Zapraszamy do  kontaktu.

 • TRUTKI NA SZCZURY

  Profesjonalne trutki na gryzonie - trutki na szczury, trutki na myszy, trutki na krety.

  Wyjątkowo atrakcyjna trutka na myszy i trutka na szczury  jest w postaci pasty -  jest miękka i wilgotna, przez co podobna do świeżego pokarmu. Odporność pasty na wilgoć i pleśń umożliwia jej zastosowanie w każdym miejscu i w każdych warunkach (w tym w chłodniach, budynkach inwentarskich itp.). Bardzo wygodna w zastosowaniu - można ją łatwo wyłożyć i zebrać jej resztki po deratyzacji. Kolejną propozycją na gryzonie jest trutka w postaci kostki - kostka jest odporna na wilgoć, jest szorstka co umożliwia gryzoniom jej spożycie - idealna trutka na myszy i szczury. Proszę zapoznać się również z działaniem zatrutego ziarna - sprawdzony środek na myszy i szczury. Trutka w postaci zatrutego ziarna to idealna przekąska dla gryzoni -  na myszy i na szczury.

 • TRUTKI NA NORNICE

  MURIBROM - to profesjonalne środki do zwalczania gryzoni, zwalcza nornice, karczowniki, szczury i myszy. Muribrom występuje w postaci: PASTA MURIBROM, KOSTKA MURIBROM i ZATRUTE ZIARNO MURIBROM.

  Produkty te są gotowe do użycia. Muribrom należy wyłożyć w odpowiednich miejscach, zależnie od ilości gryzoni. Trutki należy przeglądać i uzupełniać w razie potrzeby. Działa na szczury śniade i wędrowne, myszy itp. w tym na gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę. Bromadiolon jest w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu.

 • TRUTKA NA KRETY

  Najczęściej pojawiające się pytania od klientów:
  - jaki środek kupić na krety?
  - jaki preparat zastosować na krety?
  - gdzie kupić najlepszy środek na krety?
  - jaki jest najlepszy sposób na zwalczanie kretów?
  Na te wszystkie pytania odpowiemy Państwu za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź pod numerem telefonu 506 069 885.
  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej usługi zwalczania kretów - to jesteśmy do Państwa dyspozycji - posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenia w zwalczaniu kretów metodą gazowania. Jest to w pełni bezpieczna i skuteczna metoda pozbycia się kretów z ogrodu. Gazowanie takie może przeprowadzić firma mające odpowiednie pozwolenia na usługę i zakup preparatów do tego typu zwalczania kretów
  Szczegóły na stronie internetowej: www.profesjonalneuslugiddd.pl