OPRYSK NA KOMARY, MRÓWKI 1L NAJLEPSZY WYBÓR SKUTECZNY CIPEXEN 1L Zobacz większe

OPRYSK NA KOMARY, MRÓWKI 1L NAJLEPSZY WYBÓR SKUTECZNY CIPEXEN 1L

Nowy produkt

Profesjonalny oprysk - najlepszy na kleszcze ,komary brazylijskie, bardzo wydajny!

Wydajność:

1 litr / do 20000 m2 - powierzchni terenów, ogrodów

Stosowanie:

zalecane stężenie 0,5-1,0% (50-100 ml środka /10L wody)

Okres prewencji:

na zewnątrz - 60 min - po wykonaniu oprysku

wewnątrz - niezbędny czas wentylacji pomieszczeń: 50 minut Okres wyłączenia obiektu z użytkowania: 2-3 godziny.

Więcej szczegółów

961 Przedmioty

240,00 zł

Więcej informacji

SUPER OPRYSK NA KLESZCZE - PROFESJONALNY  -  najlepszy na kleszcze ,komary brazylijskie, na meszki - super wydajny!! 

TO NIEKWESTIONOWANY LIDER W OSUWANIU UCIĄŻLIWYCH i NIECHCIANYCH SZKODNIKÓW JAK KLESZCZE, KOMARY, KOMARY TYGRYSIE, MRÓWKI CZY BĄKI.

CIPEXEN 10- 1L - NAJLEPSZY DO ZWALCZANIA KLESZCZY 

CIPEXEN 10 jest to preparat do zwalczania owadów latających takich jak: kleszcze, komary (m.in. tygrysie), muchy, osy, bąki, mkliki mączne, mole, szkodniki magazynowe (m.in. wołki zbożowe, rytle pospolite), chrząszcze oraz owadów biegających i pełzających, takich jak: karaluchy, prusaki, mrówki, rybiki, pluskwy, pchły.

CIPEXEN 10 może być stosowany wewnątrz pomieszczeń: w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach publicznych, zakładach przetwórstwa żywności (w domach, szkołach, żłobkach, przedszkolach, siłowniach, koszarach, kinach, teatrach, poczekalniach, stacjach i lotniskach, stołówkach, hotelach, restauracjach, szpitalach - w obszarach niezwiązanych z działalnością kliniczną, domach opieki i spokojnej starości, w wiatach, budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego - takich jak stodoły, stajnie, mleczarnie i w dojarniach) oraz na zewnątrz tych pomieszczeń: ściany zewnętrzne, fundamenty, tarasy, szczeliny okienne, podjazdy, chodniki, ścieżki, parkingi, przy pojemnikach na odpady.

Dawkowanie:

- Owady latające w pomieszczeniach wewnętrznych: przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na ścianach, podłogach, żaluzjach itp. Większa dawka wskazana jest do zwalczania much.

- Owady latające na zewnątrz: przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach, pod krzewami i żywopłotami itp.

- Owady biegające i pełzające w pomieszczeniach wewnętrznych: przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na podłodze, w kątach, zakamarkach, szczelinach, listwach przypodłogowych itp. Większa dawka wskazana jest do zwalczania karaluchów.

- Owady biegające i pełzające na zewnątrz: przygotować roztwór 0,5-1% (50-100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach, pod krzewami i żywopłotami itp.

CIPEXEN

Przeznaczenie produktu

- oprysk na komary
- oprysk na mrówki
- środek na szerszenie
- oprysk na muchy 
- preparat na komary,
- oprysk na pluskwy,
- preparat na karaluchy,
- preparat na prusaki,,
- preparat na osy.

*** Profesjonalny utrwalacz SUPERAM 10 AL EC w specjalnej cenie  ***

SUPERAM 10AL skutecznie utrwala preparaty biobójcze stosowane w metodzie oprysku i zamgławiania na zimno .

 SUPERAM 10 AL 1L - 25,00 zł

SUPERAM 10 AL 250 ml - 10,00 zł

24 innych produktów w tej samej kategorii: