Nowe produkty

Informacja

OPRYSKI NA KLESZCZE

Kleszcze to plaga, która potrafi dotknąć bardzo boleśnie człowieka w trakcie cieplejszego sezonu. Kleszcze są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia oraz życia zarówno człowieka, jak i zwierząt domowych lub gospodarczych. Znajdują się one głównie w terenach zielonych – w trawach, na liściach w koronach drzew, jednak często trafiają przyniesione do ...

Kleszcze to plaga, która potrafi dotknąć bardzo boleśnie człowieka w trakcie cieplejszego sezonu. Kleszcze są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia oraz życia zarówno człowieka, jak i zwierząt domowych lub gospodarczych. Znajdują się one głównie w terenach zielonych – w trawach, na liściach w koronach drzew, jednak często trafiają przyniesione do pomieszczeń zamkniętych. Kleszcz potrafi w ciągu swojego życia mieć kilku żywicieli. Dlatego w ciepłym okresie warto prewencyjnie zrobić opryski na kleszcze, które pozwolą cieszyć się zdrowiem, komfortem oraz bezpieczeństwem na co dzień. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroki wachlarz profesjonalny środków na kleszcze.
Opryski na kleszcze, sklep profesjonalneopryski.pl - dzięki naszemu rozbudowanemu asortymentowi środków oraz akcesoriów pobocznych szybko ułatwi.

Więcej

OPRYSKI NA KLESZCZE Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów