Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Indeks: EC006

OPRYSK NA KOMARY 1 L - NAJMOCNIEJSZY, MESZKI I KOMARY TYGRYSIE, MUCHY KOŃSKIE PERMEX EC006

(0)
PERMEX 22E 1L NA KOMARY, MUCHY I MUCHY KOŃSKIE Najskuteczniejszy w Polsce profesjonalny środek na komary i kleszcze. Stosuje się go również do zwalczania owadów takich jak: muchy, osy, karaczany, pluskwy, mrówki, pająki, . Zabija natychmiast i długo utrzymuje swoje działanie. Preparat ma postać cieczy o kolorze bursztynowym.
235,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: EC001

OPRYSK NA KOMARY, MUCHY i KLESZCZE 1L NAJLEPSZY WYBÓR SKUTECZNY CIPEXEN 1L

(0)
Profesjonalny oprysk - najlepszy na kleszcze ,komary brazylijskie, muchy - bardzo wydajny! ZWALCZA KOMARY TYGRYSIE !!! Wydajność: 1 litr / do 20000 m2 - powierzchni terenów, ogrodów Stosowanie: zalecane stężenie 0,5-1,0% (50-100 ml środka /10L wody) Okres prewencji: na zewnątrz - 60 min - po wykonaniu oprysku wewnątrz - niezbędny czas wentylacji...
199,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

ZWALCZANIE KOMARÓW
ZWALCZANIE KOMARÓW

ZWALCZANIE KOMARÓW

Zwalczanie komarów  w okresie wiosenno letnim to nasza ulubiona praca. Doświadczona ekipa, profesjonalny sprzęt, najlepsze opryski na komary - to nasze atuty. Z nami pozbędziesz się uciążliwych komarów, kleszczy meszek, gzów, much końskich, much. Posiadamy profesjonalny sprzęt do wykonywania odkomarzania metodą opryskową za pomocą wysokociśnieniowych opryskiwaczy, lub metodą zamgławiania przestrzennego, za pomocą zamgławiaczy termicznych - jest to to bardzo skuteczna metoda zwalczania kleszczy, komarów much i meszek.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku