Indeks: EC006

OPRYSK NA KOMARY 1 L - NAJMOCNIEJSZY, MESZKI I KOMARY TYGRYSIE, MUCHY KOŃSKIE PERMEX EC006

(0)
PERMEX 22E 1L NA KOMARY, MUCHY I MUCHY KOŃSKIE Najskuteczniejszy w Polsce profesjonalny środek na komary i kleszcze. Stosuje się go również do zwalczania owadów takich jak: muchy, osy, karaczany, pluskwy, mrówki, pająki, . Zabija natychmiast i długo utrzymuje swoje działanie. Preparat ma postać cieczy o kolorze bursztynowym.
235,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: EC001

OPRYSK NA KOMARY, MUCHY i KLESZCZE 1L NAJLEPSZY WYBÓR SKUTECZNY CIPEXEN 1L

(0)
Profesjonalny oprysk - najlepszy na kleszcze ,komary brazylijskie, muchy - bardzo wydajny! ZWALCZA KOMARY TYGRYSIE !!! Wydajność: 1 litr / do 20000 m2 - powierzchni terenów, ogrodów Stosowanie: zalecane stężenie 0,5-1,0% (50-100 ml środka /10L wody) Okres prewencji: na zewnątrz - 60 min - po wykonaniu oprysku wewnątrz - niezbędny czas wentylacji...
199,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Fly Killers EC015
  • Fly Killers EC015

OPRYSK NA MUCHY 1L MUCHY KOŃSKIE, GZY, NAJLEPSZY - PERMEX 22E

EC015

Preparat na muchy, na muchy końskie, komary tygrysie. 

SUPER SKUTECZNY!!! PERMEX 22E -Najwyższej klasy profesjonalny środek na zwalczanie much, much końskich, komarów tygrysich itp. Zabija natychmiast i długo utrzymuje swoje działanie. Preparat ma postać cieczy o kolorze bursztynowym.

235,00 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Ilość
24 Przedmioty

Opis

Profesjonalny oprysk na muchy, na muchy końskie, komary,  komary tygrysie.

POLECANY NA RYNKU MEGA MOCNY OPRYSK NA KLESZCZE I KOMARY. JEST TO NAJWYŻSZEJ ŚWIATOWEJ KLASY PREPARAT DO ZWALCZANIA SZKODNIKÓW, REWELACYJNIE SKUTECZNY O SPRAWDZONYM DZIAŁANIU.

PERMEX 22E

MEGA SKUTECZNOŚĆ !!!! To rewelacyjny produkt w formie bardzo stężonego koncentratu do rozrabiania z wodą, przeznaczony do oprysku za pomocą standardowych opryskiwaczy ręcznych, pompowanych lub spalinowych oraz zamgławiaczy termicznych (gorąca mgła) lub ULV (zimna mgła).

Permex 22E to najwyższej światowej klasy profesjonalny preparat do zwalczania szkodników latających oraz biegających. Mega Killer zapewnia na długo skuteczność działania i zabija owady takie jak:

KLESZCZE, KOMARY, MUCHY, MUCHY KOŃSKIE, KOMARY TYGRYSIE oraz karaczany i rybiki cukrowe.

Mega Killer to środek owadobójczy w postaci skoncentrowanej zawiesiny do rozcieńczania wodą.

PERMEX 22E może być stosowany wewnątrz pomieszczeń np: w : szpitalach, szkołach, przedszkolach, żłobkach, hotelach, zakładach użyteczności publicznej, mieszkaniach oraz gospodarstwach domowych i rolnych, zakładach przetwórstwa żywności itp. oraz na zewnątrz pomieszczeń np w : ogrodach, parkach, na trawnikach, zaroślach, ścianach zewnętrznych, fundamentach, zbiornikach na odpady itp.

PERMEX 22E wykazuje bardzo trwały i natychmiastowy efekt biobójczy.

DŁUGO UTRZYMUJE SWOJE DZIAŁANIE

Permex 22E można stosować przy użyciu opryskiwaczy ręcznych lub ciśnieniowych , oraz urządzeń wytwarzających zimną (ULV)  mgłę.

Wydajność:

JEST TO SUPER WYDAJNY KONCENTRAT:

wewnątrz pomieszczeń – 1 litr / do 2000 m2

na zewnątrz pomieszczeń - 1 litr / do 20 000 m2

Stosowanie:

zalecane stężenie 0,6-1,0% (50-100 ml środka /10L wody)

Okres prewencji:

na zewnątrz - 60 min - po wykonaniu oprysku

wewnątrz - niezbędny czas wentylacji pomieszczeń: 50 minut Okres wyłączenia obiektu z użytkowania: 2-3 godziny.

Wydajność:

1 litr / do 20000 m2 - na zewnątrz

1 litr / do 2000 m2 - wewnątrz

Stosowanie:

zalecane stężenie 0,5-1,0% (50-100 ml środka /10L wody)

Okres prewencji:

na zewnątrz - 60 min - po wykonaniu oprysku

wewnątrz - niezbędny czas wentylacji pomieszczeń: 50 minut Okres wyłączenia obiektu z użytkowania: 2-3 godziny.

 SUPER SKUTECZNY!!! PERMEX

Najwyższej klasy profesjonalny środek na zwalczanie much, much końskich, komarów tygrysich itp. Zabija natychmiast i długo utrzymuje swoje działanie. Preparat ma postać cieczy o kolorze bursztynowym.

PERMEX może być efektywnie stosowany wewnątrz pomieszczeń: w chlewniach, stajniach, hotelach, zakładach użyteczności publicznej, gospodarstwach domowych i rolnych, zakładach przetwórstwa żywności itp. oraz na zewnątrz pomieszczeń: tarasach, szczelinach okiennych, chodnikach, podjazdach, ogrodach, parkach, na trawnikach, zaroślach, ścianach zewnętrznych, fundamentach, zbiornikach na odpady itp.

PERMEX można stosować przy użyciu opryskiwaczy ręcznych lub spalinowych , oraz urządzeń wytwarzających zimną (ULV) lub gorącą mgłę.

Substancja aktywna:

- Permetryna – 127, 3 g/ l

- Tetrametryna – 16,9 g/ l

- Butotlenek piperonylu/ PBO – 65, 9 g/ l

Zastosowanie produktu:
- muchy,
- muchy końskie,
- komary tygrysie,
- ochotkowate (muchówki)
- rybiki cukrowe,
- trojszyki.

Producent: BLEULINE

Nr pozwolenia:
  • 5169/13
Substancja czynna:
  • permetryna 127,3 g/L, tetrametryna 16,9 g/L, PBO 65,9 g/L
Zawartość opakowania:
  • 1 L
Karton zbiorczy:
  • 12 szt.
Kod EAN:
  • 5904261770021

PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.

*** Profesjonalny utrwalacz SUPERAM 10 AL EC w specjalnej cenie  ***

SUPERAM 10AL skutecznie utrwala preparaty biobójcze stosowane w metodzie oprysku i zamgławiania na zimno.

 SUPERAM 10 AL 1L - 25,00 zł

SUPERAM 10 AL 250 ml - 10,00 zł

Szczegóły produktu
EC015
24 Przedmioty
Nowy
Komentarze (0)
Oceń
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 1 NEWTHRIN/01

NAJLEPSZY OPRYSK NA MUCHY I KOMARY NEWTHRIN 1L

(0)
NEWTHRIN - najlepszy oprysk na MUCHY i KOMARY. Płyn owadobójczy - skuteczne rozwiązanie do eliminacji much, komarów i biegających owadów takich jak karaluchy. Nasz produkt jest niezastąpiony w walce z pajęczakami, w tym kleszczami, dzięki skutecznemu opryskowi wewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo, nasz płyn owadobójczy jest idealny do zwalczania osi i...
260,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PM01

PUŁAPKA NA MUCHY FLYBUSTER 500ml

(0)
Rewelacyjny płyn Flybuster TapTrap gotowy do użycia 500ml, butelka o pojemności 1 litra.Pułapka przystosowana do zawieszenia np. w ogrodzie.Preparat wabiący Flybuster działa do trzech miesięcy, jest to rewelacyjny sposób zwalczania wszystkich gatunków much.
50,76 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: ZST/1 C+U

Oprysk na komary - zestaw Cipexen 10 1L + utrwalacz oprysku 1l.

(0)
Oprysk na Komary - Zestaw Cipexen 10 1L + Utrwalacz Oprysku 1L Zapomnij o komarach dzięki naszemu zestawowi Cipexen 10 1L + Utrwalacz oprysku 1L. Ten wyjątkowy zestaw to skuteczne rozwiązanie na komary, które zapewnia długotrwałą ochronę dla Twojego domu i ogrodu. Jestto potężny środek owadobójczy, który skutecznie zwalcza komary i inne owady latające....
180,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: EC005

OPRYSK NA PLUSKWY DIPTRON 100 ML

(0)
PROFESJONALNY preparat zwalczający pluskwy - wysoka skuteczność Diptron 100 ML wykazuje działanie wobec owadów latajacych tj. much domowych, komarów, os oraz owadów biegających/pełzających: karaczanów, mrówek, pluskiew, pcheł i pająków. Działa kontaktowo i żołądkowo.
65,00 zł
Więcej
W magazynie

K-OTHRINE 2,5 FLOW 1L - NA MUCHY, PLUSKWY,KOMARY, KARALUCHY 1 L

(0)
K-Othrine 2,5 Flow to skuteczny oprysk od firmy BAYER, który eliminuje owady domowe. Charakteryzuje się szerokim spektrum działania, radząc sobie z owadami latającymi i biegającymi. Preparat jest skuteczny w domach, biurach, a także w pomieszczeniach inwentarskich i gospodarczych. Zawiera deltametrynę, która działa kontaktowo, eliminując owady już po...
480,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: REXXL

PUŁAPKA NA MUCHY + przynęta – REDTOP

(0)
Największa Pułapka na muchy REDTOP 8,5 Lbardzo skutecznie wabi owady z całej okolicy. Co więcej, regularnie stosowana potrafi zmniejszyć ilość tych owadów w otoczeniu o blisko 1,5 mln sztuk w ciągu sezonu. Łapacz much zostały zaprojektowany w taki sposób, że muchy dostają bilet tylko w jedną stronę: mogą się do niej dostać, ale nie są w stanie już jej...
55,08 zł
Więcej
W magazynie

PERMEX 22E - 3 składnikowy mega mocny oprysk

(0)
PERMEX 22E jest bardzo silnym preparatem przeznaczonym do zwalczania owadów latających, biegających i pełzających m.in.  much, much końskich, komarów tygrysich, ochotkowatych (na powierzchniach porowatych i gładkich) oraz karaczanów, rybików cukrowych oraz trojszyków (powierzchnie gładkie). Stosowany przez profesjonalne firmy DDD
199,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: B01

BOMBA NA PLUSKWY DIPTRON FOGGER, PRUSAKI I KARALUCHY

(0)
PLUSKWY, KARALUCHY, KARACZANY, MRÓWKI  I INNEZABIJA OWADY NATYCHMIAST - EFEKT KNOCK-DOWN natychmiastowe działanie - efekt knock-down, polecany przy zwalczaniu pluskwy bardzo długie działanie - do 4 tygodni, wygodny w użyciu - pojemnik samoopróżniający. bardzo wydajne opakowanie - od 100 m3, pomieszczenie po 2h jest gotowe użytkowania*
56,16 zł
Więcej
W magazynie

PUŁAPKA NA MUCHY Skuteczna wabiąca 3 L RED TOP

(0)
Pułapka na muchy REDTOP bardzo skutecznie wabi owady z całej okolicy. Co więcej, regularnie stosowana potrafi zmniejszyć ilość tych owadów w otoczeniu o blisko 1,5 mln sztuk w ciągu sezonu. Łapacz much zostały zaprojektowany w taki sposób, że muchy dostają bilet tylko w jedną stronę: mogą się do niej dostać, ale nie są w stanie już jej opuścić.
57,24 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: EC00P

ASPERMET MOCNY OPRYSK NA MUCHY, MESZKI , KOMARY i MRÓWKI

(0)
ASPERMET  bardzo mocny oprysk przeznaczony jest do skutecznego zwalczania much, komarów, prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona, rybików cukrowych, kleszczy a także wołka zbożowego, mola ziarniaka, mklika mącznego itp. Zwalcza  również w kurnikach pleśniakowca lśniącego zwanego potocznie chrząszczem ściołowym.
295,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: EC006

OPRYSK NA KOMARY 1 L - NAJMOCNIEJSZY, MESZKI I KOMARY TYGRYSIE, MUCHY KOŃSKIE PERMEX EC006

(0)
PERMEX 22E 1L NA MUCHY I MUCHY KOŃSKIE Najskuteczniejszy w Polsce profesjonalny środek na komary i kleszcze. Stosuje się go również do zwalczania owadów takich jak: muchy, osy, karaczany, pluskwy, mrówki, pająki, . Zabija natychmiast i długo utrzymuje swoje działanie. Preparat ma postać cieczy o kolorze bursztynowym.
199,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: EC001

OPRYSK NA KOMARY, MUCHY i KLESZCZE 1L NAJLEPSZY WYBÓR SKUTECZNY CIPEXEN 1L

(0)
Profesjonalny oprysk - najlepszy na kleszcze ,komary brazylijskie, muchy - bardzo wydajny! ZWALCZA KOMARY TYGRYSIE !!! Wydajność: 1 litr / do 20000 m2 - powierzchni terenów, ogrodów Stosowanie: zalecane stężenie 0,5-1,0% (50-100 ml środka /10L wody) Okres prewencji: na zewnątrz - 60 min - po wykonaniu oprysku wewnątrz - niezbędny czas wentylacji...
160,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: ZST/1 C+U

Oprysk na komary i muchy - zestaw PERMEX 22E + utrwalacz Superam 10AL 1l.

(0)
Czy jesteś zmęczony niekończącą się walką z muchami, komarami i komarami tygrysimi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Permex 22 E to profesjonalny oprysk na insekty, który skutecznie zwalcza nie tylko muchy i komary, ale także KOMARY TYGRYSIE,  karaczany, rybiki cukrowe i trojszyki. Dzięki swojej unikalnej formule, Permex 22 E działa na powierzchniach...
225,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku