USŁUGI DDD 

Skuteczne opryski na komary oraz profesjonalnie dobrane preparaty na komary + środki przedłużające opryski na komary to pewna skuteczność pozbycia się komarów z naszej działki.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę jak uciążliwe jest spędzanie wolnego czasu z komarami. Te uciążliwe insekty mogą zepsuć nam nie jeden weekend z rodziną czy przyjaciółmi.  Komary mogą również roznosić różne bakterie - a co za tym idzie choroby i uczulenia.  Stosowanie wysokiej jakości preparatów które znajdą Państwo u nas a przede wszystkim bezpiecznych pozwala uchronić się nie tylko latem ale przez cały rok przed różnymi insektami. Preparaty te możemy wykorzystywać za równo na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Wczesną wiosną zaczynamy już tworzyć barierę ochronną przede wszystkim przeciwko kleszczom - zabiegi wykonujemy aż do późnej jesieni. Następnie pojawiają się muchy, komary i meszki, których tak bardzo nie lubimy - a szczególnie nie lubią ich dzieci.

Posiadamy w swoim asortymencie środki do zwalczanie wszelkiego rodzaju owadów latających i biegających.

Jako firma z doświadczeniem oferujemy Państwu również możliwość zamówienia usługi odkomarzania czy usługi odkleszczania swojej posesji, terenów rekreacyjnych, odkomarzania terenów przed imprezami okolicznościowymi, zwalczamy komary i kleszcze również w przedszkolach, szkołach, terenach gminnych i miejskich. Zwalczamy profesjonalnymi preparatami larwy much oraz larwy komarów. Wszystkie środki posiadają odpowiednie zezwolenia a my odpowiednie szkolenia aby zabieg wykonany był w pełni profesjonalnie a co za tym idzie skutecznie.

Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • ZWALCZANIE PLUSKIEW

  Zwalczanie pluskwy domowej wykonujemy w zależności od ilości insektów metodą opryskową bądź zamgławianiem. Zwalczanie pluskiew to nie łatwa sprawa - do takiego zabiegu trzeba podejść profesjonalnie z odpowiednią wiedzą na temat pluskiew. Usługi dezynsekcji czyli zwalczania pluskwy domowej wykonujemy na terenie podkarpacia a szczególnie w Rzeszowie, Krośnie, Jaśle, Ropczycach, Mielcu, Dębicy, Tarnobrzega, Stalowej Woli i innych miejscowościach.Usługi wykonujemy także  w przedszkolach, żłobkach, szpitalach, szkołach, zakładach produkujących żywność, mleczarniach, masarniach, cukierniach, sklepach, piekarniach, hurtowniach, mieszkaniach, administracjach, wspólnotach mieszkaniowych i.t.p.

 • ZWALCZANIE PRUSAKÓW

  Tępienie, zwalczanie prusaków karaluchów, pluskiew to nasza codzienna praca. Zwalczanie karaluchów prusaków świadczymy dla firm, instytucji i osób prywatnych. Zapewniamy natychmiastowe wykonanie nie zakłócające dotychczasowego toku zajęć. 100% skutecznie,bezpiecznie środkami pokarmowymi i mikrokapsułkami. Pozbywanie się insektów to nasza specjalność. 

 • ZWALCZANIE KOMARÓW

  Zwalczanie komarów  w okresie wiosenno letnim to nasza ulubiona praca. Doświadczona ekipa, profesjonalny sprzęt, najlepsze opryski na komary - to nasze atuty. Z nami pozbędziesz się uciążliwych komarów, kleszczy meszek, gzów, much końskich, much. Posiadamy profesjonalny sprzęt do wykonywania odkomarzania metodą opryskową za pomocą wysokociśnieniowych opryskiwaczy, lub metodą zamgławiania przestrzennego, za pomocą zamgławiaczy termicznych - jest to to bardzo skuteczna metoda zwalczania kleszczy, komarów much i meszek.

 • ZWALCZANIE KRETÓW

  Zwalczanie kretów to nie lada wyczyn - dla tego najlepiej zlecić to profesjonalistom. Zwalczanie kretów wykonujemy po przez gazowanie. Gazowanie kretów może wykonać jedynie przeszkolona ekipa - mająca doświadczenie i specjalistyczne kursy wraz z pozwoleniem na zwalczanie kretów w ogrodzie przez gazowanie. Zabieg zwalczania kretów  wykonuje się dosyć szybko i jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Jeżeli mają Państwo dosyć nieskutecznego odstraszania kretów dostępnymi produktami - zapraszamy do kontaktu - Zwalczanie kretów , zwalczanie nornic czy zwalczanie karczowników to nasza specjalność.

 • MONITORING HACCP

  Ważnym elementem systemu HACCP jest monitoring szkodników. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskane przez nas dane o firmie: jej specyfice i zagrożeniach, były pełne, a monitorowanie obecności szkodników efektywne. Usługi DDD to nasza specjalność. Ciągłe szkolenia naszego personelu z zakresu DDD daje Państwu możliwość współpracowania z najlepszymi.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów