MONITORING HACCP Zobacz większe

USŁUGI DDD MONITORING HACCP FIRMA DDD RZESZÓW, ROPCZYCE, MIELEC, DĘBICA, JASŁO, KROSNO, STRZYŻÓW, KOLBUSZOWA

HACCP

Nowy produkt

USŁUGI DDD MONITORING HACCP OCHRONA PRZED SZKODNIKAMI Każda firma mająca do czynienia z żywnością ma obowiązek wdrożenia systemu HACCP.

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

100,00 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 100

Więcej informacji

Monitoring DDD HACCP, USŁUGI DDD MONITORING HACCP OCHRONA PRZED SZKODNIKAMI 

USŁUGI DDD - przejdź na stronę profesjonalneuslugiddd.pl 

Ważnym elementem systemu HACCP jest monitoring szkodników. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskane przez nas dane o firmie: jej specyfice i zagrożeniach, były pełne, a monitorowanie obecności szkodników efektywne. Dlatego: 

  • każda firma otrzymuje koordynatora, który nadzoruje monitoring, pilnuje terminów, jest także do Państwa dyspozycji zawsze, ilekroć zauważą Państwo szkodniki na terenie firmy; 
  • nasi pracownicy podczas umówionych inspekcji wykonują monitoring wizualny w celu wykrycia szkodników lub śladów przez nie pozostawianych; 
  • nasz zespół wykonuje także przegląd wyłożonych preparatów pod kątem ubytków oraz stanu technicznego urządzeń przeciw szkodnikom (np. lamp owadobójczych, pułapek etc.). 

Czynności te są prowadzone regularnie, według ustalonego dla Państwa firmy harmonogramu monitoringu. Poza uzgodnionymi wizytami także pozostajemy do Państwa dyspozycji – jeśli zauważą Państwo szkodniki w firmie, reagujemy natychmiast. 

Bezpieczeństwo zabiegów 

Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu i dużemu doświadczeniu wszystkie zabiegi przeprowadzamy fachowo, z uwzględnieniem specyfiki firmy, stosując się do ogólnych i wewnątrzfirmowych instrukcji BHP.  

Metody walki ze szkodnikami są przez nas dobierane tak, aby były jak najmniej szkodliwe dla ludzi i środowiska, dawały bardzo dobre rezultaty i szybko usuwały problem. 

Prowadzimy dokumentację 

Każda wizyta w Państwa firmie jest przez nas dokumentowana. Gromadzimy dane o usługach, pojawieniu się i aktywności szkodników, udzielonych wskazówkach i wszystkich innych działaniach. Służą one nam do oceny naszych działań – ich skuteczności i efektywności. 

Zapraszamy do kontaktu! 

Kontakt z naszymi specjalistami

 

Telefon: 506 069 885

Usługi DDD - RZESZÓW

Usługi DDD -  ROPCZYCE

Usługi DDD  -  MIELEC

Usługi DDD -  DĘBICA

Usługi DDD -  JASŁO

Usługi DDD -  KROSNO

Usługi DDD -  PRZEWORSK

Usługi DDD  -  TARNÓW

Usługi DDD -  NISKO

Usługi DDD -  JAROSŁAW

Usługi DDD -  KOLBUSZOWA

Usługi DDD -  LEŻAJSK

Usługi DDD -  ŁAŃCUT

Usługi DDD -  STALOWA WOLA

Usługi DDD -  TARNOBRZEG

7 innych produktów w tej samej kategorii: