Protect trutka na mrówki faraona 3x2,5g

PROTECT01

Nowy produkt

Trutka na mrówki. Preparat owadobójczy - przynęta gotowa do użycia w postaci granulatu, przeznaczona do zwalczania mrówek faraona (dorosłych osobników wraz z królową oraz larw mrówek) wewnątrz budynków.

Więcej szczegółów

11 Przedmioty

39,00 zł

Więcej informacji

Preparat owadobójczy - przynęta gotowa do użycia w postaci granulatu, przeznaczona do zwalczania mrówek faraona (dorosłych osobników wraz z królową oraz larw mrówek) wewnątrz budynków.

Sposób użycia

Stosować produkt w postaci pułapek z przynętą wzdłuż tras wędrówki mrówek robotnic a nie bezpośrednio na niej. Jednokrotna aplikacja produktu w pobliżu ścieżek wędrówki mrówek pozwala na zniszczenie mrówczej kolonii. Produkt wykazuje skuteczność rezydualną od 10 do 14 tygodni od zastosowania. Dla uzyskania lepszego efektu zaleca się pozostawienie karmnika na okres 3 miesięcy nawet gdy insekty zniknęły z pomieszczenia wcześniej.

Plastikowe opakowanie należy przeciąć w miejscu kropkowanym na jego końcu (wzdłuż przerywanej, wyznaczonej linii), a potem usuwając folię zabezpieczającą, przykleić tylną część karmnika za pomocą lepkiej strony, pionowo (otworami ku górze) lub bokiem otworami na bok).

Zalecane dozowanie

2 karmniki (2,5 g produktu każdy) rozmieszczone na powierzchni 20 m² (0,25 g/m²) w pobliżu ścieżek wędrówki mrówek.

UWAGA

Po umiejscowieniu, nie należy dotykać opakowania konturowego, a także należy unikać wszelkiej formy czyszczenia obok miejsc umieszczania trutki oraz w pobliżu mrówczych ścieżek. Podczas używania trutki na mrówki, nie należy używać innych środków owadobójczych.

 

PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.

-
Producent: NEW PEST
Nr pozwolenia:
  • PL/2018/0294/MR
Substancja czynna:
  • s-metopren 0,5%
Zawartość opakowania:
  • 3 szt.
Karton zbiorczy:
  • 18 op.
Kod EAN:
  • 5904261770083

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania