OPRYSK NA PLUSKWY DIPTRON 100 ML

EC005

Nowy produkt

PROFESJONALNY preparat zwalczający pluskwy - wysoka skuteczność

Diptron 100 ML wykazuje działanie wobec owadów latajacych tj. much domowych, komarów, os oraz owadów biegających/pełzających: karaczanów, mrówek, pluskiew, pcheł i pająków. Działa kontaktowo i żołądkowo.

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

65,00 zł

65,00 zł za 1 butelkę

Więcej informacji

PROFESJONALNY sprawdzony i oprysk na pluskwy, pchły, pająki, mrówki oraz muchy komary oraz osy.

DIPTRON - 100 ML

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią etykiety produktu. W celu uniknięcia zagrożenia dla ludzi i środowiska należy postępować zgodnie z instrukcją użycia. Przed wejściem do obiektu należy go odpowiednio przewietrzyć. Nie mieszać z innymi chemikaliami. Unikać kontaktu z powierzchnią poddaną obróbce. Nie stosować w obecności ludzi i/lub zwierząt domowych. Nie wolno stosować w miejscach zabaw dla dzieci, żłobkach i przedszkolach. Nie stosować na żywność, naczynia kuchenne ani na powierznie, na ktorych obrabiana, przygotowywana, spożywana lub podawana jest żywność. W przemyśle spożywczym produkt stosuje się przez rozpylenie produktu rozcieńczonego wodą na listwy przypodłogowe i podłogi. W przemyśle spożywczym stosować podczas nieobecności żywności. Pomieszczenia mogą być użytkowane po 12 godzinach od zastosowania produktu. Należy podjąć wszelkie konieczne środki dążące do zapewnienia, że żywność, maszyny lub przyrządy stosowane w lokalach lub obiektach wcześniej poddanych działaniu wspomnianego produktu nie będą zawierać pozostałości żadnego z jego aktywnych składników. Dezynsekcja tkanin: rozpylić na tkaninę produkt rozcieńczony wodą, pozostawić produkt do działania, a następnie odkurzyć lub wyprać obrabianą tkaninę. Nie stosować na odziez lub tkaniny, które będą miały kontakt ze skórą.

DAWKOWANIE

Stosowany w rozcieńczeniu 1,4% oraz ilości 50 ml/m² poprzez natryskiwanie na powierzchnie w postaci sprayu o działaniu rezydualnym wykazał:

  • Skuteczność owadobójczą przy szybkim porażeniu i całkowitej śmiertelności.
  • Skuteczność trwającą co najmniej 12 tygodni po zabiegu na materiałach porowatych i nieporowatych (Płytki ceramiczne + beton).
Producent: QUIMUNSA
Nr pozwolenia:
  • 6660/16
Substancja czynna:
  • etofenproks 10%, PBO 20%
Zawartość opakowania:
  • 100 ml
Karton zbiorczy:
  • 12 szt.
Kod EAN:
  • 8421341108194

 

PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania